Atsiliepimai —

Akvilina, Rokas

Norime padėkoti už tai, kad mūsų šventę pakylėjote į aukštumas, už nuostabiausius kadrus, kurie liks visam gyvenimui. Nuotraukos nuostabios! Kiekvieną kartą peržiūrint jas, iš naujo išgyvename vestuvių dienos akimirkas. Džiaugiamės, kad pasirinkome Jus! Linkime nesustoti ir eiti tik pirmyn!

Agata, Boleslav

Tikėjomės tik vestuvių fotografo, bet gavome patarėją, kuris padėjo sustyguoti dienos planą, fotosesijos maršrutą bei apdalino kitais naudingais patarimais. Nuostabus vestuvių dienos perteikimas nuotraukose. Nuotraukos pranoko visus mūsų lūkesčius. Dariau, ačiū Tau už nuostabų albumą ir nuotraukas visam gyvenimui!

 

Ivona, Leszek

Norime padėkoti už profesionalų darbą, nuostabias nuotraukas, kurios kartu su albumais mus pasiekė per labai trumpą laiko tarpą. Nors neesame iš tų porų, kurios mėgsta fotografuotis, tačiau su Jumis fotosesijos neprailgo ir linksmai prabėgo. Ačiū už šias puikiai įamžintas akimirkas! :)

Alina, Marek

Norėtume dar kartėlį padėkoti, kad padėjote sukurti mūsų svajonių vestuves! :) Likome labai patenkinti, kaip fotografo darbu vestuvių metu, taip ir įamžintomis nuotraukomis :) Nuotraukos pavyko tokios, kokių ir tikėjomės! Ačiū labai labai :) Geriausios rekomendacijos!